ابعاد ماسک سه بعدی fish با دستگاه تولید ماسک ماهی

ابعاد ماسک سه بعدی fish

ابعاد ماسک سه بعدی fish تولید شده با دستگاه تولید فیش ماسک

جستجو درباره یافتن دستگاه تولید فیش ماسک از آن دسته موضوعاتی است که این روزها بسیار استفاده می‌شود. چرا که شیوع ویروس کرونا استفاده از ماسک را به دو مقطع تاریخی قبل و بعد از کرونا تقسیم کرده. این‌چنین شد که حرف و صحبت درباره ماسک و استفاده از آن زیاد گردید. بسیاری به دنبال تولید ماسک رفتند تا بتوانند از این رهگذر گامی در جهت شکست کرونا بردارند. خیلی‌ها هم کسب و کار سابقشان دیگر آن رنگ و بوی سابق و آن رونق پیشین را نداشته و یکی از فکرهایی که به ذهن‌شان رسید راه اندازی خط تولید ماسک هست.

از ابتدای شیوع کرونا چندین نوع ماسک مورد توجه مردم قرار گرفته است. در ابتدا خیلی‌های سراغ N-۹۵ فیلتردار رفتند، حال آن‌که چندی بعدی کارآیی این نوع ماسک در جلوگیری از شیوع کرونا زیر سوال رفت. بعد از آن ماسک‌های سه لایه بسیار مورد استقبال قرار گرفت. تا جایی‌ که در تمام نقاط دنیا مورد استفاده قرار گرفت.

 
اما این روزها نوع دیگری از ماسک، طرفدار پیدا کرده. البته مشکلات ماسک سه لایه را هم ندارد. ماسک ماهی یا همان فیش ماسک، ماسکی سه بعدی است که احتمالا آن را روی صورت برخی اشخاص دیده‌اید. حال که در ابتدای راه فراگیری استفاده از ماسک سه بعدی هستیم اهمیت خرید دستگاه تولید فیش ماسک بسیار مهم است. چرا که ظاهرا این نوع ماسک در آینده نزدیک خواهان زیادی خواهد داشت. اگر مایل هستید درباره شیوه تولید فیش ماسک و نکات مهم درباره خرید دستگاه ماسک ماهی داشت باشید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید و خواندن هیچ یک از قسمت‌های این مطلب را از دست ندهید.
 
ابعاد ماسک سه بعدی fish
 
 
 

فیش ماسک چیست؟

شاید پیش از آن‌که بخواهیم نکات مهمی درباره خرید دستگاه تولید ماسک سه بعدی را ذکر کنیم، بایستی ابتدا آشنایی بیشتری با این نوع از ماسک پیدا نماییم. ماسک سه بعدی که در اصطلاح به آن فیش ماسک یا ماسک سه بعدی هم میگویند. نوعی ماسک پزشکی است که از 3 تا 6 لایه تشکیل گردیده است. این نسل جدید از ماسک پزشکی قابلیت رایحه دار شدن در هنگام تولید را نیز داراست. می‌توان تولید آن را به هر نوع اسانس همراهی کرد. کالای پزشکی تولیده شده توسط دستگاه تولید فیش ماسک، یک اتفاق مناسب برای آنهایی است که متاسفانه با درد و رنج ناشی از آسم و تنگی نفس دست و پنجه نرم می‌کنند. با استفاده از ماسک ماهی تنفس بسیار ساده و البته مطلوب انجام می‌شود. کسانی که آسم دارند از این طریق می‌توانند به سادگی از شر کرونا در امان بمانند. البته رعایت جانب احتیاط لازم و ضروری است!
 

قابلیت مهم برای دستگاه تولید فیش ماسک

از جمله قابلیت‌های مهم دستگاه تولید ماسک سه بعدی می‌توان به توانایی تولید انواع ماسک پزشکی با بهره گیری از پارچه‌های ضد آب مثل پروپلین با 3 تا 6 لایه می‌باشد. ماسکی که توسط دستگاه تولید ماسک ماهی تولید می‌شود از الیافی با جنس نانویی مصرف میکند. در اینجا ذکر این نکته حائز اهمیت است که فیش ماسک‌ها قابل شستشو نیست. یکبار مصرف بوده و البته تنفس با آن‌ها بسیار راحت است. همین مزایا سبب می‌شود تقاضای بازار برای این ماسک زیبا و کاربردی بالا باشد. خرید دستگاه تولید فیش ماسک امری منطقی و سودده قلمداد شود.
 
 
فیش ماسک‌ها کجا کاربرد دارند؟

ابعاد ماسک سه بعدی fish تولید شده توسط دستگاه تولید ماسک ماهی کالای پزشکی پرطرفداری است که در مصارف زیر مورد محبوبند:

1. کلینیک‌های پزشکی
2. لابراتورها و آزمایشگاه‌ها
3. ترددهای چند ساعته در شهرهای آلوده به انواع گرد و غبار و یا انواع ویروس و یا همراه با آلودگی هوا
 
نکات مهم درباره مشخصات دستگاه تولید فیش ماسک
از مهم‌ترین ویژگی‌های دستگاه تولید ماسک سه بعدی انعطاف پذیری بالا است. با استفاده از این امکان می‌توان به راحتی فنر فیکس کننده ماسک روی بینی را متصل کرد تا کالای تولید شده به راحتی روی صورت خریدار منطبق شود. بر عکس بسیاری از ماسک‌های موجود در بازار، دستگاه تولید فیش ماسک، از تکنولوژی التراسونیک بهره میبرد. این تکنولوژی همان سیستم گرمایی است که در درجه حرارت 80 درجه سانتی گراد کار می‌کند. طبیعی است که اینجا اثری ویروس کرونا نخواهد بود. دستگاه تولید ماسک سه بعدی در حدود نیم تن وزن دارد و ابعادی با این اندازه دارد؛ 6*1*1.8 متر. برق مصرفی دستگاه تولید فیش ماسک بسته به سفارش مشتری به صورت تکفاز و سه فاز قابل طراحی است.
 
 

میزان تولید دستگاه تولید فیش ماسک در 24 ساعت

دستگاهی که با آن می‌توان فیش ماسک تولید کرد به یک اپراتور نیاز دارد. با حضور همین یک نفر می‌توان در ساعت از 2000 الی 7000 ماسک تولید کرد. البته دستگاه را هم به صورت 24 ساعته مورد استفاده قرار داد.
 
ماسک های استودیوی سه ضلعی یک گزینه عالی برای افرادی است که برای اولین بار میخواهند تجربه دست ساخته های خود را کسب کنند. ماسک هایی که نیمه جلو سر را می‌پوشاند میتوانند در کمتر زمانی نسبت به ماسک هایی که تمام سر را پوشش میدهد ساخته شوند. توجه داشته باشید که اندازه ماسک ها متناسب با اشخاص بزرگسال طراحی شده است.
 
اگر متمایل به استفاده از آن برای کودکان بودید میتوانید فایل را هنگام پرینت به تناسب کوچکتر نمایید.
 
مدل های سه بعدی در زمان ساخت و پیچیدگی متفاوت بشمار میروند. شما پس از دریافت فایل های PDF ابتدا باید الگو ها را روی کاغذ چاپ کنید.  آنها را برش دهید و با توجه به دستورالعمل هایی که ارائه میشود زبانه های الگوها را به یکدیگر بچسبانید.
برخی الگو ها به‌همراه راهنمای رنگ کاغذ ارائه میشوند تا دقیقا بتوانید مدل مشابه را خلق کنید. در بعضی از قالب ها که رنگ کاغذ مشخص نشده است میتوانید با سلیقه و نوآوری خود در ترکیب رنگ ها , مدل های منحصر به فردی را خلق کنید.
ابعاد ماسک سه بعدی fish
 
 
 
 
 

ماسک سه بعدی 25GHT عددی به عنوان یک محافظ در برابر ذرات معلق عفونی در هوای اطراف ما شناخته شده است. همچنین برای مراقبت‌های بهداشتی گزینه بسیار مناسبی است. این ماسک‌ها باعث جلوگیری از پاشیدن بزاق دهان می‌شود. از انتقال مایعات بدن از فرد پوشنده به دیگران، به عنوان مثال بیمار، جلوگیری انجام میدهد.

 
 
 
 
 
برای مراقبت‌های بهداشتی، پوشیدن ماسک تنفسی تست شده متناسب با استاندارد درجه‌بندی ماسک‌ها یا استاندارد اروپایی، برای کمتر قرار گرفتن در معرض ذرات معلق عفونی بالقوه مانند ویروس ها و قطرات مایع موجود در هوا توصیه شده.
 
با توجه به همه گیری بیماری کرونا در حال حاضر سازمان جهانی بهداشت توصیه میکند. برای محافظت در برابر ویروس کرونا قطعا از ماسک در فضاهای عمومی استفاده کنید.
 
 
 
ماسک‌های سه بعدی یا فیش type مخصوص بزرگسالان از سری ماسک های محبوب در سطح دنیا می باشند. به دلیل ظاهر منحصر به فرد خود علاوه بر ظاهر زیبا کارآیی بسیار بالایی به ماسک می دهد. این ماسک‌ها حاوی یک لایه نانوالیاف در بین لایه‌های اسپان‌باند محافظ خود هستند. این ماسک‌ها به دلیل ظاهر ویژه‌ای که دارند در مقایسه با ماسک‌ها‌ی پزشکی نانو از تنفس‌پذیری بهتری برخوردار هستند.
 
ماسک تنفسی فیش تایپ بدون سوپاپ با قابلیت به دام‌اندازی ۹۵ درصد ذرات ۰/۳ میکرون و افت فشاری کمتر از ۶۰ پاسکال برای آلودگی‌های محیط‌های بیمارستانی، معدن و وجود مواد شیمیایی غیرسمی و همچنین محیط های عمومی بسیار عالی و کاربردی است.
 
لازم به ذکر است این ماسک ۳ لایه ۶۰، ۴۰ و ۳۰ گرم به همراه ۱ لایه نانو می باشد. وزن کلی لایه ها مجموعا ۱۳۰ گرم در مترمربع است.
 

 استفاده از ماسک های سه بعدی پنج لایه فیش ماسک برای چه افرادی مناسب است؟

استفاده از این ماسک برای تمامی افراد بزرگسال در دوران پاندمی و همه گیری کرونا ویروس توصیه شده.این ماسک ها نسبت به ماسک های سه لایه جراحی محافظ بهتری جهت جلوگیری از انتقال ویروس کرونا بوده و همزمان شرایط تنفسی بهتری را در زمان های طولانی، مانند محیط های کاری فراهم میکند.
ماسک های سه بعدی KF94 فست با توجه به نوع قرار گیری روی صورت از دهان فاصله گرفته و در نتیجه در جلسات کاری صحبت کردن را برای افراد آسان تر خواهد کرد.
 
استفاده از  این ماسک با توجه به نوع پوشش کامل صورت و دارا بودن سه لایه ملت بلون نانو حتی برای کادر درمان و پزشکان عزیز نیز استاندارد میباشد و در حال حاضر بسیاری از پزشکان عزیز از مصرف کنندگان آن هستند.
 
بیماران مبتلا به کرونا نیز برای پیشگیری از انتقال ویروس به سایر افراد باید از ماسک استفاده کنند. استفاده از این ماسک ها  تنفس را برای آن ها بسیار راحت تر و آسان تر خواهد کرد.
 
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.