مقایسه ماسک سه بعدی fast با بهترین ماسک‌های موجود

مقایسه ماسک سه بعدی fast

مقایسه ماسک سه بعدی fast

شکل ظاهری این ماسک با هدف احساس راحتی بیشتر در حین استفاده، به این صورت طراحی گردیده است. این محصول گزینه ای مناسب می‌باشد که به دلیل برخورد سطح داخلی ماسک با دهان و بینی احساس ناراحتی و آزار پوستی می‌نمایند. اگر پوستی حساس دارید و نمی توانید از ماسکهای ساده تر استفاده کنید، این محصول برای شما انتخابی خوب است.

قرار گیری این ماسک به صورت برجسته بر روی صورت، باعث ایجاد فضایی خالی در داخل آن می‌شود.

این فضا بین صورت و لایه داخلی ماسک فاصله مناسبی ایجاد می‌کند. این فاصله علاوه بر این که از مشکلات پوستی پیشگیری می‌کند، باعث شده که صحبت کردن در حالی که ماسک بر صورت دارید راحت تر شود. بنابراین این ماسک یک انتخاب راحت و ایمن برای افرادی است که می خواهند در زمان کرونا در محیط کاری فعالیت داشته باشند. این افراد با این ماسک عالی فیلتراسیون بالایی را دریافت خواهند کرد و در عین حال به راحتی می توانند با دیگران صحبت کنند. عدم برخورد سطحی داخلی ماسک با دهان و بینی باعث راحتی بسیار عالی در صحبت کردن و حتی تنفس خواهد شد.
 

استفاده از لایه های بسیار نرم

در این ماسک سه بعدی از لایه هایی بسیار نرم با لطافت بالا استفاده شده است. لایه هایی که علاوه بر استاندارد بودن نرمی خیلی بالایی دارند. این باعث می شود تا احساس راحتی بسیار بیشتری کنید. این محصول به خصوص به افرادی با پوست های حساس توصیه می شود. افرادی که هنگام استفاده از ماسکهای ساده تر احساس ناراحتی می کنند می توانند از ماسک فست به جای ماسکهای معمولی تر استفاده کنند. شاید داشتن لایه های زیاد این ماسک این گمانه زنی را ایجاد کند که ممکن است راحت نباشد و شما را در هنگام استفاده اذیت کند. اما این گونه نیست. لایه های بسیار نرم و استانداردی که در این محصول استفاده شده است باعث شده تا بتوانید ساعت ها آن را استفاده کنید. بدون اینکه اذیت شوید و یا پوست شما دچار التهاب شود. بدون نگرانی می توانید این محصول را سفارش دهید و از سلامتی خود در مقابل بیماری های واگیردار مثل ویروس کرونا مراقبت نمایید.
 
ماسک سه بعدی پنج لایه با فیلتراسیون چند برابری
ماسک سه بعدی پنج لایه به دلیل بالاتر بودن میزان فیلتراسیون بسیار مورد توجه است. این محصولات می توانند برای پیشگیری از ابتلا به بیماری های واگیردار خطرناک استفاده گردند. یکی از دلایل فروش بالای این ماسکها در این روزها جهش های زیاد ویروس کرونا است. افزایش خطر این ویروس باعث شده تا مردم به سمت محصولاتی بروند که از آنها با قدرت بالاتری محافظت کند. افزایش لایه های فیلتر کننده در این ماسک ایمنی آن را تا حدی بسیار عالی افزایش داده است. پس مشخص است که در این شرایط خطرناک کرونایی چرا تا این حد محبوب و پرفروش بوده است
 

در این ماسک سه بعدی به جای استفاده از سه لایه از پنج لایه استفاده شده است.

دو لایه از لایه های این ماسک اسپان باند بوده . این دو لایه، لایه های رویی و زیرین ماسک را تشکیل می‌دهند. سه لایه دیگر از جنس ملت بلون نیز در این ماسک قرار داده شده است. لایه ملت بلونی در واقع فیلتراسیون ماسک را از نظر عبور میکروارگانیسم ها انجام می دهد. در واقع این لایه ها پنل هایی است که هوای تنفسی ماسک را از نظر میکروارگانیسم ها از جمله ویروس های خطرناک فیلتر می کند. به دلیل همین ویژگی به این ماسکها ماسک سه پنله نیز می‌گویند.
. این ماسکها در شرایط غیر کرونایی نیز کاربرد دارند. یکی از موارد استفاده از این ماسکها در بیمارستان ها و مراکز آلوده خطرناک می‌باشد. پزشکان می توانند به منظور مراقبت بیشتر، به جای ماسکهای ساده تر، این ماسکها را مورد استفاده قرار بدهند. ماسکی که می تواند احتمال ابتلا به کرونا و سایر بیماری های ویروسی مسری را تا حد بسیار نزدیک به صفر کاهش بدهد.
 
مقایسه ماسک سه بعدی fast
 

ماسک سه بعدی پنج لایه : عمر مفید

عمر مفید این گونه ماسک ها بین سه تا پنج روز است. البته به این که هر بار چند ساعت و در چه شرایطی از ماسک استفاده می کنید هم مهم می‌باشد. اما معمولا این ماسک ها را می توانید به دفعات بیشتری نسبت به سه لایه ای های ساده استفاده کنید. پس از نظر هزینه ای تفاوت خیلی زیادی نمی کند. درست است که قیمت هر عدد ماسک سه بعدی نسبت به ماسکهای ساده بیشتر است، اما استفاده به دفعات بیشتر این مساله را جبران می کند. دقت کنید که پس از استفاده، ماسک را در جایی قرار دهید که به خوبی هوا بخورد.

ماسک استفاده شده را به صورت مستقیم در داخل کیف، کشو و یا جای دیگری قرار ندهید. این کار باعث آلوده شدن ماسک می شود.

همچنین می تواند باعث انتقال آلودگی از ماسک به محیط نیز باشد. پس در نگهداری ماسک نیز دقت کنید تا بتوانید از آن به اندازه کافی استفاده نمایید. دقت کنید که تنها در صورتی می توانید چندین بار از این محصول استفاده کنید که موارد بهداشتی را رعایت نموده باشید. در صورت خیس شدن ماسک و کثیف شدن سریع تر آن باید آن را زودتر دور بیندازید و ماسک دیگری استفاده کنید.
 

ماسک سه بعدی پنج لایه : مراحل استاندارد استفاده

قبل از برداشتن ماسک دستهای خود را بشویید

بهتر است قبل از این که ماسک را از جعبه خارج کنید دست های خود را بشویید. در صورتی که دست های شما آلوده باشد، این آلودگی می تواند به ماسک منتقل شود. پس بهداشت را کامل رعایت کنید. اگر می خواهید با استفاده از ماسک از سلامتی تان مراقبت کنید، با شستن دست ها این کار را با کیفیت بیشتری انجام بدهید. دست هایتان را با آب و صابون بشویید و خشک کنید. سپس ماسک را از جعبه خارج کرده و روی صورت قرار دهید. تمیز بودن دست ها بهداشت استفاده از ماسک را بسیار افزایش می دهد. شاید باور نکنید، آلودگی که از طریق پوست کف دست می تواند به ماسک منتقل شود ممکن است باعث خیلی از التهابات پوستی باشد. با کمی دقت و رعایت این موارد بیشتر مراقب خودتان باشید.
 
ماسک را با کش از جعبه خارج کنید
موقع برداشتن ماسک از داخل جعبه دقت کنید. بهتر است با دو دست ماسک را از قسمت کش از جعبه خارج نموده، با هر دست کش یک سمت ماسک را بگیرید و از جعبه بیرون بیاورید. با این کار تماس دست شما با ماسک کمتر می شود. در واقع دست شما تنها با کش برخورد می کند که قرار است پشت گوش قرار گیرد. کش تنها وسیله اتصال ماسک بر روی صورت است و حتی اگر کمی هم آلوده شود خطر کمتری برای پوست و تنفس دارد. مسلم است که بهتر است دست شما تمیز باشد. اما حتی اگر دستان خود را شسته باشید نیز بهتر است ماسک را از قسمت کش از جعبه بیرون بیاورید. این روش استاندارد استفاده از ماسک است.
 
ماسک را از بالا و پایین باز کنید
ماسک سه بعدی پنج لایه فست در حالت بسته (حالت عادی) شبیه به ماهی است. این ماسک پس از باز شدن به صورت برجسته می‌شود.
برای این کار کافی است قسمت بالا و پایین ماسک را بکشید. با یک دست قسمت بالای ماسک و با دست دیگر قسمت پایین ماسک را نگه دارید. با کشیدن به سمت های بالا و پایین ماسک را باز کنید. ماسک باید به صورت باز شده و به شکل برجسته بر روی صورت قرار گیرد. این ماسکها در حالت بسته به شکل فلت و صاف و در حالت باز به صورت برجسته خواهند بود. برش های متفاوت و خاص این ماسک باعث قرار گیری بر روی صورت به این شکل قرار می‌گیرد. حالت فلت و صاف این ماسکها در حالت بسته باعث می شود که در جعبه نیز به راحتی قابل بسته بندی باشند و حجم کمتری را اشغال کنند.
 
کش ماسک را پشت گوش قرار دهید
نوع اتصال ماسک سه بعدی پنج لایه فست KF94 از طریق کش است. این ماسک روش اتصالی مشابه با ماسکهای سه لایه ای پزشکی یا همان ماسکهای پرستاری دارد. ماسک سه بعدی fast به وسیله دو قطعه کش بر روی صورت قرار می گیرد. در هر طرف ماسک یک قطعه کش قرار گرفته است. هنگامی که هر کدام از کش ها را پشت گوش قرار دهید ماسک روی صورت قرار می گیرد. مشخص است که کش سمت راست پشت گوش راست و کش چپ پشت گوش چپ قرار می گیرد.
 
فیکسر بینی را حالت دهید
ثابت کننده بینی یا گیره بینی قسمت بسیار مهمی است. فیکسر بینی در تمامی ماسک های استاندارد پزشکی وجود دارد. این قطعه در بالای ماسک و دقیقا در وسط بدنه ماسک قرار می گیرد. فیکسر تعبیه شده در ماسک سه بعدی فست kf94 بسیار نرم و انعطاف پذیر است.
به همین دلیل در کنار این که به راحتی شکل و حالت می گیرد، با آن راحت خواهید بود و بینی را اذیت نمی کند.

با حالت دادن به فیکسر بینی این قسمت به راحتی حالت می گیرد. با حالت دادن فیکسر بینی هوای ورودی و در واقع فیلتر نشده به حداقل می رسد.

این قسمت باعث حفاظت خیلی بیشتر می شود. اگر ماسکی فیکسر نداشته باشد نه تنها محافظت کاملی نخواهد داشت، بلکه در طول استفاده با آن راحت نخواهید بود. پس از این که ماسک را روی صورت قرار دادید به کمک یک دست فیکسر بینی حالت دهید. فیکسر بینی دقیقا مطابق با ارگونومی و شکل بینی شما حالت می گیرد. 
 

برخی استفاده های خاص ماسک سه بعدی پنج لایه

• پس از عمل جراحی
استفاده از ماسک در زمان کرونا آنقدر رایج شد که بسیاری از ما فکر می کنیم برخی از ماسکهای خاص مثل ماسک سه بعدی پنج لایه kf94 نیز در زمان کرونا طراحی شده است. اما این گونه نیست. ماسکهای فست در زمانهای پیش تر نیز مورد استفاده قرار می گرفتند. گرچه استفاده از آنها خیلی خاص بود. یکی از موارد استفاده از این محصولات برای مراقبت های پس از عمل جراحی بود. پزشکان به افرادی که جراحی های باز داشتند توصیه می کردند از این ماسکها استفاده کنند. دلیلش هم این بود که آنها در حین جراحی خون زیادی از دست می دادند. این موضوع باعث ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن آنها میشد.

استفاده از این ماسکهای قوی باعث میشود که آنها از بیمار شدن در اثر ویروس و آلودگی های میکروبی در امان باشند.

 
• مراقبت از بیماری های خطرناک
همان طور که توضیح دادیم ماسک سه بعدی پنج لایه فست به دلیل این که ملت بلون های زیادی دارد می تواند با قدرت بسیار جلوی خروج و ورود ویروس را از جریان تنفسی و به آن را بگیرد. یکی از دلایلی که از این ماسک ها در زمان های پیش از کرونا استفاده می شده است برای مراقبت در برابر بیماری های خطرناک بوده. افرادی که به بیماری مسری واگیردار تنفسی دچار بودند از این ماسکها استفاده می کردند. به این ترتیب اطرافیان این اطراف از خطر بیمار شدن توسط آنها مصون می شدند. همچنین افراد دیگری که با این افراد (افرادی که به بیماری تنفسی مسری دچار بودند) نیز از این ماسکها استفاده می کردند.
 
 

ماسک پنج  لایه سه پانلی مناسب استفاده در اکثر مکان ها مانند رستوران، هواپیما، محل کار و … است. با توجه به طراحی فوق العاده ای که دارد بر ای افراد عینکی بهترین انتخاب می‌شود. طراحی 3 پانلی این ماسک باعث شده که تمام صورت را تحت پوشش قرار دهد.  و به دلیل مواد استفاده شده در ساخت آن ضد آب می‌باشد.

مقایسه ماسک سه بعدی fast

ویژگی ماسک پنج  لایه سه پانلی
با این ماسک از محافظت در برابر گرد و غبار، مه و بخار فلزات در طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی و سایر محیط های خطرناک برخوردار می‌شوید. جنس این ماسک از نانو است. طراحی 3 پانلی امکان حرکت بیشتر صورت را فراهم می کند، طرح پانل بالایی ماسک به خوبی بر روی قالب صورت نشسته و مه زدگی عینک را می‌کاهد و سازگاری با عینک را بهبود می‌بخشد. 

فناوری پنج لایه که شامل دو لایه پارچه های اسپان باند ۴۰ گرم و سه لایه SMS ۳۴ گرم می باشد به شما کمک می کند تا به راحتی نفس بکشید.

طراحی پنل زیرین چانه به شما امکان می دهد تا به راحتی نفس بکشید و امکان ورود هوای آلوده از پایین به صورت کامل از بین می رود . کش های این مدل به صورت اولتراسونیک به بدنه ماسک متصل شده اند و بسیار مقاوم هستند. این مدل در رنگ های سفید، طوسی، آبی، سبز و صورتی تولید شده اند . 
 
آیا ماسک سه بعدی چند لایه گزینه مناسبی برای جلوگیری از کرونا است؟
در دنیای امروز گسترش ویروس کرونا و لزوم استفاده از ماسک باعث شده است که خرید ماسک باکیفیت به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های روزانه افراد مبدل بشود. همان‌طور که احتمالا شما نیز شنیده‌اید، هر ماسکی نمی‌تواند به‌خوبی از کرونا جلوگیری نماید. به همین خاطر باید در زمان خرید ماسک به معتبر بودن مکانی که از آن خرید می‌کنید، دقت زیادی به خرج دهید. 
 

همه چیز درباره ماسک سه بعدی یا فست ماسک

 
ماسک سه بعدی (فست ماسک) اصلا چی هست؟!
ماسک سه بعدی یا فست ماسک بهداشتی در رنگ های متعدد برای ست کردن با لباس های مختلف ساخته شده. ماسک سه بعدی fast دارای 4 لایه (سه لایه از جنس اسپان باند و یک لایه ی میانی از جنس ملت بلون) و همینطور 5 لایه (دولایه از جنس اسپان باند و سه لایه ملت بلون) با فیلتراسیون عالی، کیفیت مرغوب و لطیف برای پوست صورت است. این ماسک ها نسبت به آب نفوذ ناپذیر هستند. همچنین قدرت جلوگیری از نفوذ ذرات ریز بخار آب حاصل از بازدم تنفسی موجود در هوا را دارد.
 
حاوی فیکساتور(گیره) بینی مناسب و انعطاف پذیر با قابلیت تنظیم است. همچنین دارای کش هایی در اندازه استاندارد، نرم و لطیف جهت راحتی در استفاده و آزرده نکردن پشت گوش است.
 
ماسک سه بعدی چه فرقی داره حالا؟!
وجه تفاوت ماسک سه بعدی با سایر ماسک ها علاوه بر 4 لایه بودن، در این هست که این نوع ماسک به لحاظ ساختار فیزیکی دارای سه بعد (ضلع) فوقانی، میانی و تحتانی است.
 
ماسک سه بعدی فایده اش چیه؟!
این خاصیت با ایجاد فضای خالی مناسب در جلوی دهان، سبب سهولت در تنفس و صحبت کردن شده است. همچنین باعث می شود که رژ لب خانم ها نیز خراب نگردد!
 

از لحاظ علمی نیز برای وارد نشدن ویروس به درون دهان و بینی فرد اطمینان بیشتری می دهد. ضمنا هنگامی که ماسک را در می آورید، لبه های آن به سمت داخل برمیگردد. باعث جلوگیری از ورود آلودگی به سطح داخلی ماسک می شود. مهمترین و کاربردی ترین ویژگی حاصل از این ساختار سه بعدی، عدم بخار و مه زدگی بر روی شیشه عینک افراد عینکی هست!

 
 
دیگه چی؟!
ابعاد ماسک سه بعدی fast نیز در اندازه ی استاندارد مناسب تمامی صورت ها در نظر گرفته شده به این دلیل که بزرگی یا کوچکی بیش از حد آن سبب کاهش کارآیی در هنگام استفاده نشود و رضایت شما عزیزان را به دنبال داشته باشد. ماسک ها تمام پِرِس با دستگاه اولتراسونیک هستند. این پرس باعث شده که در هنگام استفاده، کش های آن به راحتی از بدنه ی ماسک جدا نگردند.
 
از کجا بدونیم موثره؟!
برای اطمینان از اصل بودن لایه ملت بلون، می توانید آن را در مقابل آتش قرار دهید. اگر لایه ملت بلون آتش گرفت نشان از تقلبی بودن آن بوده! اما اگر این لایه مانند پلاستیک، ذوب شد، در این صورت نشان دهنده ی صحت و اصالت آن می باشد.
 

ماسک سه تکه یکی از انواع انتخاب‌ها درست برای محافظت از سیستم تنفسی در برابر آلودگی‌ها هست. ماسک سه تکه، از چهار لایه تشکیل‌شده که شامل سه لایه اسپان‌باند و یک لایه ملت بوده و وجود این چهار لایه، باعث می‌شود در صورت استفاده صحیح از این نوع ماسک، از ورود بالغ بر ۹۹ درصد ویروس‌ها، باکتری‌ها و انواع آلودگی هوا به سیستم تنفسی شما جلوگیری بشود.

 
ماسک سه تکه با طراحی ۳D (سه بعدی) شرایطی را فراهم می‌کند که افراد دارای عینک، در زمان استفاده از این نوع ماسک کمتر دچار بخار گرفتگی شیشه عینک خود گردیده و طراحی سه بعدی آن، فضای بیشتری برای ناحیه دهان و بینی زیر ماسک ایجاد کند و درنتیجه، امکان حرکت آسان‌تر صورت و دهان نیز فراهم شود.
 
این نوع ماسک از فیکساتور فلزی بینی نیز برخوردار است. با استفاده از آن می‌توانید ماسک را روی بینی خود به‌خوبی فیکس کنید و در زمان حرکت، ماسک شما روی صورتتان جابجا نمیشود. دوخت و پرس التراسونیک این ماسک باعث می‌شود برای درزهای آن از نخ استفاده نشود. درنتیجه، پوست صورت شما در برخورد با نخ‌های ریز دچار آزار یا بروز حساسیت نخواهد شد.
 
چرا استفاده از ماسک سه بعدی بهتر است؟
 

ماسک تنفسی سه بعدی چیست؟

ماسک سه بعدی، ماسکی است که پس از تجربه ای طولانی، و در طول 1 سال کامل استفاده از ماسک های سه لایه عادی تولید شد. در میان تمامی ماسک هایی که امروزه برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا ساخته شده اند. ماسک سه بعدی، یکی از بهترین و مقاوم ترین نوع ماسک ها است. جالب است بدانید که ماسک های سه بعدی، با داشتن ساختاری متفاوت نسبت به سایر ماسک های تولید شده. تا به امروز، دارای ویژگی هایی کاملا متفاوت تر و بهتر هستند. این ویژگی های متفاوت سبب شده تا این ماسک، در زمره ی پر فروش ترین و پر تقاضا ترین ماسک ها قرار بگیرد.
 

ویژگی های ماسک تنفسی سه بعدی

ماسک سه بعدی دارای ویژگی ها و خصوصیات مختلفی است. تمامی این خصوصیات سبب جلب رضایت تمامی افرادی که از آن ها استفاده کرده اند شده. ماسک های سه بعدی از چند جنبه دارای تفاوت هایی با سایر ماسک ها می باشند. در ادامه آن ها را ذکر کرده ایم.
 

با ماسک سه بعدی راحت تر نفس بکشید!

ماسک سه بعدی یا ماسک سه تکه، طوری ساخته شده است که تنفس را برای فرد راحت تر میکند. در واقع هر کدام از تکه های موجود در این ماسک، به گونه ای کنار هم قرار گرفته اند که هیچ خللی را برای فرد ایجاد نمیکند. در واقع باید اشاره کنیم که ماسک سه بعدی تنفس راحت تر را برای کاربران فراهم می کند.

امکان راحت صحبت کردن با ماسک سه بعدی

همانطور که در مطالب بالا نیز اشاره کردیم، ماسک سه بعدی دارای سه تکه می باشد. یکی از تکه های ماسک سه بعدی، به گونه ای ساخته شده است. به راحتی می توان آن را روی بینی تنظیم کرد. این لایه به خوبی روی بینی قرار می گیرد. همینطور از ورود هر گونه هوای نا مناسب به محیط داخلی ماسک جلوگیری می کند. تکه ی سوم این ماسک نیز همانند تکه اول ساخته شده است. بر روی چانه قرار می گیرد و مطابق با شکل چانه تنظیم می شود.
 

ماسک سه بعدی لایه ای محافظ در برابر ویروس کرونا!

ماسک سه بعدی، از لایه های متعددی ساخته می شود. در واقع ساختار این ماسک، مورد تایید سازمان بهداشت قرار گرفته. جالب است بدانید یکی از معدود ماسک هایی است که به طور کامل به صورت فرد منطبق می شود. در نتیجه، مانع از ورود هر گونه هوای خارجی به محیط داخلی ماسک سه بعدی می گردد. در نتیجه می توان گفت یکی از مهم ترین و بهترین ماسک ها برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا می باشد.
 
اما تکه دوم ماسک سه بعدی، درست رو به روی دهان و قسمت پایین بینی قرار دارد و بدون هیچ گونه تماس با دهان و بینی، این امکان را برای افراد ایجاد می کند که بتوانند به راحتی اقدام به صحبت کردن با این ماسک ها کنند. به بیان بهتر، این ماسک با دهان فرد فاصله دارد. در نتیجه با تهیه این نوع ماسک می توانید به راحتی و بدون ذره ای مزاحمت ماسک نفس کشیده و صحبت کنید.
 
کلام آخر
ماسک سه بعدی fast ، با به کار گیری از جدید ترین روش ها، برای استفاده راحت تر کاربران ساخته شده و شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام تنفس یا صحبت کردن، با حجم عظیمی از بخار بر روی عینکتان رو به رو شوید و دید خود را از دست بدهید. اما ماسک سه بعدی این امکان را برای کاربران ایجاد کرده است تا به راحتی و بدون ذره ای بخار عینک بتوانند صحبت نمایند. شما می توانید ماسک سه بعدی را با بهترین و مناسب ترین قیمت از فروشگاه های معتبر تهیه کنید.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.