ماسک سه بعدی کودک در بهترین سایز استاندارد

ماسک سه بعدی کودک

انواع ماسک سه بعدی چند لایه

ماسک سه بعدی کودک چیست
این روزها به دلیل طبیعت اجتناب ناپذیر استفاده از ماسک باید به دنبال نوعی برتر و بهتر از این ماسک ها با توجه به انواع مختلف موجود آن بود و به دلیل تماس مستقیم با پوست و برای مدت زمان طولانی در طی روزمورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که این ماسک به شکل سه بعدی است به راحتی، خوبی و متناسب با صورت شما طراحی گردیده است. این نوع از ماسک اصولا طبق دو الگو برای استفاده بزرگسالان و ماسک سه بعدی کودک ارائه شده است.

ماسک‌های سه بعدی در انواع مختلف چهار لایه و پنج لایه هستند. همچنین این نوع ماسک‌ها در دو نمونه برای استفاده کودکان و بزرگ‌سالان عرضه می‌شوند. در کنار این‌ها برای افرادی که علاقه‌مند به استفاده از ماسک‌های طرفدار هستند، نمونه‌های طرفدار ماسک سه بعدی نیز در دسترس است.

نوعی از ماسک سه بعدی چند لایه نیز به فست ماسک مشهور است. این نوع ماسک‌ها معمولا از دو لایه اسپان باند و دو یا سه لایه ملت بلون ساخته شده‌اند. همچنین ماسک‌های سه بعدی چند لایه دارای فیکساتور بینی و بند کشی هستند که استفاده از آن‌ها را ساده‌تر کرده است.

ماسک فست برای چه کسانی مفید است


استفاده از ماسک فست در شرایطی که بیماری های واگیر دار خطرناک می تواند بسیار مفید باشد. این ماسک سه پنله که از سه لایه ملت بلون به جای یک لایه تشکیل شده است فیلتراسیون بسیار مناسبی دارد. به همین دلیل خطر بیماری های مختلفی که راه انتقال آنها دستگاه تنفسی و دهان هست بسیار پایین می‌آید.

این ماسک یک انتخاب عالی و هوشمندانه برای پیشگیری از بیماری های خطرناکی چون کروناست. ویروسی که تا به حال بسیاری را قربانی کرده است. این ماسک با فیلتراسیون بالایی که دارد نسبت به ماسک های ساده تر که تنها از سه لایه تشکیل می شوند می تواند از ما محافظت بیشتری کند. به همین دلیل در شرایط کرونایی فعلی که نگرانی همه ما ابتلا به کروناست، یک انتخاب هوشمندانه و منطقی است.

متاسفانه امروز شاهد جهش های بیشتر ویروس کرونا هستیم. این ویروس که ابتدا از چین آغاز و به کشورهای دیگر وارد شد حال به جهش های خطرناک تری نیز ارتقا پیدا کرده است. برخی از جهش های این ویروس، گونه های انگلیسی، برزیلی و سپس هم هندی بوده است که باعث نگرانی بیشتر همه مردم شده است. این جهش های نوظهور خطر بیشتری نسبت به نمونه قبلی دارد.

پس استفاده از وسایل و تجهیزات حرفه ای تر برای پیشگیری از ابتلا منطقی و حتی واجب است. ماسک سه بعدی فست یکی از این وسایل است که احتمال ابتلا به ویروس بسیار خطرناک کوید نوزده را بسیار کمتر کرده و تقریبا می توان گفت آن را از بین می برد. این محصول با لایه های ملت بلون بیشترش یک سد محکم و قوی در مقابل ویروس ایجاد می کند که ویروس نمی تواند از آن رد شود.

ماسک سه بعدی پنج لایه فست

ماسک سه بعدی پنج لایه برای پزشکان بهتر است. همچنین این نوع ماسک برای کودکان مناسب نبوده و برای کودکان باید از ماسک سه بعدی کودک استفاده گردد.

در شرایط آلوده میکروبی و ویروسی باید از ماسکی با فیلتراسیون بالاتر استفاده نماییم. ماسکی که از سلامتی ما در برابر عوامل بیماری زا محافظت خیلی بیشتری داشته باشد. به طور مثال با شیوع ویروس کرونا استفاده از ماسک به یک نیاز واجب تبدیل شد. همچنین جهش های بیشتر ویروس کرونا باعث نگرانی بیشتر خیلی ها هست. به خاطر همین انتخاب ماسکی با میزان فیلترکنندگی بیشتر اهمیت بالاتری پیدا کرده است.

اگر شما نیز از جهش های تازه تر و خطرآفرین ویروس کرونا نگران هستید ماسک فست را به شما پیشنهاد می دهیم. این ماسک چندین برابر ماسکهای عادی کارآمد تر است و فیلتراسیون بیشتری دارد. چرا که به جای یک لایه ملت بلون از سه لایه در آن استفاده شده است. ماسک سه بعدی فست مهم ترین راه عبور کرونا را که دهان و بینی است با قدرت بالایی مسدود می کند.

پزشکان و کادر بیمارستان و دست اندر کارانی که در چنین محیط هایی مشغول به کارند مجبور هستند برای سلامت خود ماسک داشته باشند. استفاده کردن از ماسک سه بعدی و ماسک سه بعدی کودک برای این افراد راحت تر است. به دلیل این که سطح ماسک کمتر با صورت و دهان و بینی برخورد پیدا می کند. در نتیجه استفاده کننده دیرتر احساس ناراحتی و خستگی خواهد داشت.

این ماسک در این شرایط آلوده هم خطر ابتلا را پایین می آورد و هم راحت تر از ماسکهای دیگر است. هرچند قیمت آن نسبت به ماسک سه لایه بیشتر است. البته که این تفاوت قیمت نسبت به سطح محافظت بیشتری آن ارزش دارد. پس استفاده از سه لایه ملت بلون به جای دو لایه و طراحی ظاهری متفاوت باعث می شود تا قیمت تمام شده این محصول بیشتر از ماسکهای ساده تر شود. اما این کالای تخصصی با فیلتراسیون فوق العاده ارزش بسیار بالایی در خرید دارد.

ماسک یک وسیله شخصی
هر ماسک تنفسی باید فقط توسط یک نفر استفاده گردد. پس ماسک خود را در اختیار دیگران ندهید. ماسک شما تنها برای شما است. دیگری حتی اگر از دوستان و آشنایان شما باشد حتی چند لحظه نمی تواند از ماسک شما استفاده نماید.

این کار از نظر بهداشتی بسیار مشکل دارد. استفاده از ماسک دیگران می تواند بسیاری از باکتری های دهانی و حتی ویروس ها را منتقل کند. همچنین ممکن است به بروز واکنش های حساسیت پوستی و یا حتی تنفسی منجر شود. پس بهداشت را رعایت کنید. دقت کنید که ممکن است ماسک شما بر روی زمین افتاده و نتوانید دیگر از آن استفاده کنید.

به همین خاطر همیشه یک ماسک اضافی به همراه داشته باشید. این عمل باعث می شود تا مجبور نشوید به استفاده از ماسک دیگران و اطرافیان فکر کنید. عملکردی که کاملا غیر بهداشتی است و اصلا نباید انجام دهید. آن هم در این شرایط خطرناک که کرونا روز به روز قوی تر می شود. موکد است که هر ماسک فقط و فقط برای یک نفر است. هرگز و هرگز ماسک شخص دیگر برای شما قابل استفاده نمی‌باشد.

نکات بهداشتی نحوه صحیح استفاده از ماسک

در صورت مرطوب شدن، ماسک را عوض کنید
مرطوب شدن ماسک سه بعدی کودک باعث می شود که ماسک شما عملکرد خاص خود که همان فیلترینگ ویروس و میکروارگانیسم است را از دست بدهد. این موضوع در مورد تمامی ماسک های تنفسی یکبار مصرف حاوی اسپان باند و ملت بلون بر قرار است.

وقتی ماسک خیس یا مرطوب می‌شود لایه ملت بلونی ماسک جمع می‌شود. در این صورت کارایی خود را از دست داده پس نمی توان انتظار داشت که بتواند از شما در شرایط خطرناک بیماری زا محافظت و مراقبت نماید.

ماسک سه بعدی پنج لایه فست نیز از لایه های اسپان باند و ملت بلون تشکیل می شود. تعدد لایه های ملت بلون در این ماسک تضمین این نیست که در برابر خیس و مرطوب شدن حساس نباشد. اگر به هر دلیلی احساس کردید هوای داخل ماسک خیس است و یا در اثر عوامل محیطی ماسک شما مرطوب است باید ماسک را عوض نمایید. ماسک را دور بیندازید و یک ماسک دیگر استفاده کنید.

ماسک خود را در کیسه فریزر در دار قرار داده و در سطل زباله انداخته و سپس یک ماسک جدید و نو استفاده کنید.

ماسک سه بعدی کودک

ماسک سه بعدی کودک را در جای خشک و بدون رطوبت نگهدارید
به دلیل ساختار و لایه هایی که در ماسک است، رطوبت باعث می شود که کارایی آن از دست برود. لایه های ملت بلون هنگامی که در معرض رطوبت و خیسی قرار گیرند حالت فیلتر ندارند. پس باید ماسک سه بعدی پنج لایه KF94 را در جای خشک و بدون رطوبت نگهداری کنید. دمای نگهداری خاصی برای نگهداری این ماسکها نیاز نیست. آنها را در دمای اتاق قرار دهید.

تنها نبود رطوبت برای نگهداری آنها کافی است. جای خشک بهترین جایی است که می توانید ماسکهای خودر را نگهداری کنید. آن ها را در معرض رطوبت و آب قرار ندهید. هر زمان نیاز باشد می توانید یک ماسک از جعبه خارج کنید و استفاده نمایید. ماسکها را همیشه همراه با جعبه در یک جای خشک و بدون رطوبت قرار بدهید.

از آرایش کردن زیر ماسک پرهیز کنید
توصیه می‌گردد در این زمان که سلامتی از همه مهم تر است با بالاترین دقت مراقب سلامت خود باشید. بهتر است که از آرایش کردن در زیر ماسک بپرهیزید. البته که ساختار ماسک سه بعدی باعث ایجاد فاصله ای بین دهان و بینی می شود.

اما این فاصله به اندازه ای نیست که همه قسمت های صورت با لایه داخلی ماسک فاصله داشته باشند. قسمت های اطراف ماسک (دو طرف کناری) با ماسک برخورد دارند. با این اوصاف استفاده از لوازم آرایشی می تواند باعث آلودگی ماسک گردد. استفاده از کرم های رنگی و کرم پودرها در زیر ماسک در این روزهای سخت کرونا را کنسل کنید.

ذرات کرم پودر باعث بسته شدن منافذ ماسک می شود.

این موضوع گردش هوا را کمتر می کند. در این صورت داخل ماسک فضایی گرم و مرطوب (رطوبت به دلیل بازدم تنفسی در داخل ماسک ایجاد می شود) به وجود می‌آید. گفتیم که رطوبت کارایی ماسک را از بین می‌برد.

پس دیگر ماسک شما ابزاری نخواهد بود که از شما بتواند در برابر کرونا محافظت کند. به همین راحتی یک ماسک در کمترین زمان از بین می رود. در این صورت باید پس از مدت کوتاهی ماسک خود را دور بیندازید و از ماسک تازه ای استفاده کنید.

ماسک سه بعدی به خاطر فضای خالی که بین دهان و بینی با ماسک به وجود می آورد می تواند از پوست شما مراقبت کند. توجه کنید که آرایش کردن تنها باعث کاهش عمر مفید ماسک نخواهد شد. بلکه به سلامت پوست شما نیز آسیب می‌زند. به خصوص در زمانی که هوا گرم باشد استفاده از ماسک باعث می تواند پوست را گرم کند. دقت کنید که ماسک سه بعدی برای افرادی با پوست حساس بهتر از ماسکهای ساده تر است.

چون وقتی از این ماسکها استفاده می کنید ماسک به صورت شما نمی چسبد. اما زمانی که آرایش می کنید منافذ پوست شما بسته می شوند. پس در این شرایط پوست به راحتی نمی تواند تنفس کند. حال فرض کنید که هوا هم گرم بوده و ماسک هم بر روی صورت داشته باشید. فرقی نمی کند چه ماسکی، همین که صورت شما آرایش دارد و منافذش بسته است به راحتی آماده التهاب و مشکلات پوستی می‌شود.

از آرایش کردن در زیر ماسک بپرهیزید تا هم خودتان سلامت باشید و کرونا از شما دور باشد و هم از مشکلات پوستی دور باشید.

ماسک سه بعدی کودک را زیر چانه قرار ندهید


می دانیم که استفاده از ماسک به طور مستمر و در ساعت های زیاد خسته کننده می‌شود. به هر حال هر ماسکی حتی با لطیف ترین لایه ها نفس کشیدن را قدری سخت می کند. اما در شرایط خطرناک و برای حفظ جان و سلامتی مجبور به تحمل شرایطیم. باید ماسک را همیشه روی صورت داشته باشیم.

خسته شدن و برداشتن موقتی ماسک و قرار دادن ماسک در زیر چانه نه تنها خطرناک بوده، بلکه موجب آلودگی خود ماسک نیز می شود. یکی از اشتباهات رایجی که خیلی انجام می دهند این است که ماسک را در زیر چانه قرار می دهند تا هر وقت نیاز داشتند آن را روی صورت بگذارند.

همچنین خیلی ها ماسک را زیر چانه می گذارند چون از نفس کشیدن در زیر ماسک خسته شده‌اند. با قرار دادن ماسک در زیر چانه می خواهند به قول معروف کمی نفس تازه کنند. به خصوص در روزهایی که هوا گرم است و پوست تعرق زیادی دارد، قرار دادن ماسک در زیر چانه موجب خیس و عرقی شدن ماسک می شود.

این خیسی عرق باعث می شود ماسک به دلیل رطوبت عملکرد درست لایه هایش را دیگر نداشته باشد. عرق قدری خاصیت اسیدی دارد و می تواند حتی باعث التهابات پوستی شود.

 

ماسک سه بعدی کودک

ماسک سه بعدی ارزان قیمت مشکی بسته 10 عددی

این ماسک مناسب استفاده در اکثر مکان ها هست. با توجه به طراحی فوق العاده ای که دارد می تواند بهترین انتخاب برای همه افراد در هر صنف کاری وخانواده باشد. طراحی 3 سه بعدی این ماسک باعث شده که تمام صورت را پوشش دهد. و به دلیل مواد استفاده شده در ساخت آن ضد آب می باشد.

ماسک سه بعدی کودک

بدون شک ماسک هایی که در بازار هستند برای موارد استفاده بزرگسالان ساخته شده و به صورت لارج می باشند و قطعا نمی تواند برای کودکان شما به دلیل اینکه بزرگ می باشند مناسب باشد خوب اگر شما به دنبال یک ماسک مناسب برای کودکان خود باشید جای نگرانی وجود ندارد.

ماسک های تنفسی به طور معمول در دو اندازه کودک و بزرگسال عرضه می شوند. مدل کودک برای بچه ها و با اندازه صورت کوچکتر استفاده می‌شود. مدل بزرگسال نیز برای سن 14 و 15 سال به بالا خوب است. همچنین در مواقع خاص ممکن است یک کودک نیز به خاطر ارگونومی بزرگ صورت بتواند از ماسک های بزرگسالان استفاده کند. اما این تنها یک استثناست و برای کودکان بهتر است از ماسک سایز صورتشان استفاده گردد.

ماسک سه بعدی kf94

این ماسک بیشتر ذرات معلق در هوا را فیلتر می کند و با استفاده از فناوری جدید افراد را از قرار گرفتن در معرض ذرات ریز مضر تا قطر 0.4um محافظت

می کند.ساختار آن برای پوشاندن از بینی تا چانه و از چپ به راست فک است.

این ماسک ها از شما در برابر باکتری و ویروس محافظت بهتری می‌کنند واضح است که این نوع ماسک یک گزینه خوبی است که نمی توان بهتر از آن پیدا کرد. بعلاوه این نوع از ماسک به جای الاستیک مسطح یک رشته الاستیک گرد را داراست.

نحوه استفاده:

 • ماسک را روی بینی و دهان قرار دهید
 • هر بند را دور گوش خود قرار دهید
 • گیره بینی را برای بهترین تناسب تنظیم کنید
 • لبه ماسک را به بالا و پایین بکشید تا اطمینان حاصل شود که محکم است

هشدارها حین استفاده:

 •  
 • هیچ پوششی را زیر ماسک استفاده نکنید.
 • در صورت بودن آسیب و آلودگی در داخل ماسک آن را دور بیندازید.
 • هیچ گونه تغییری به ماسک ندهید.
 • پس از استفاده سطح خارجی را لمس نکنید.
 • اگر در هنگام استفاده از ماسک در تنفس مشکلی داشتید قبل از استفاده بیشتر با پزشکان و کارشناسان صحبت کنید.
 • در شرایط بالینی که سطح خطر عفونت از طریق استنشاق زیاد است استفاده نکنید.
 • در حضور منبع حرارت با شدت زیاد از گاز قابل اشتعال استفاده نکنید

قیمت ماسک سه بعدی

این ماسک ها برای تنفس راحت تر حین انجام فعالیت کاری یا روزانه طراحی و تولید شده‌اند. اطمینان داشته باشید پس از استفاده از این ماسک از خرید خود بسیار راضی هستید و به این نتیجه خواهید رسید که این نوع از ماسک بهترین نوع ماسک می باشد.

ماسک های استودیوی سه ضلعی یک گزینه عالی برای افرادی است که برای اولین بار میخواهند تجربه دست ساخته های خود را کسب کنند, ماسک هایی که نیمه جلو سر را می‌پوشاند میتوانند در کمتر زمانی نسبت به ماسک هایی که تمام سر را پوشش میدهد ساخته شوند, توجه داشته باشید که اندازه ماسک ها متناسب با اشخاص بزرگسال طراحی شده است.

 

سایت ملت ماسک ارائه دهنده انواع ماسک تنفسی و همچنین تجهیزات پزشکی از جمله پالس اکسیمتر می‌باشد.

 

رسانه های همکار
استفاده از مطالب نیوکالا مگ برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام دیجی‌کالا مگ و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به شرکت نوآوران فن‌آوازه (فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا) تعلق دارد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.