ماسک سه بعدی kf94 بهترین ماسک قابل استفاده برای همه افراد

ماسک سه بعدي kf94

 

ماسک سه بعدی kf94 یک استاندارد کره‌ای برای ماسک می‌باشد. KF به معنای فیلتر کره‌ای (Korean Filter) هست. 94 هم به میزان کارایی ماسک اشاره می‌کند. این استاندارد مشابه N95 می‌باشد. بنابراین، می‌توان گفت ماسک سه بعدی kf94 چیست؟
را دارد، برتری خاصی نسبت به ماسک N95 ندارد.

ماسک سه بعدی kf94 قابل استفاده برای بانوان و آقایان

ماسک سه بعدی kf94 چیست؟
ماسک سه بعدی kf94 اندازه ای استاندارد دارد. به صورتی که هم برای بانوان و هم برای آقایان قابل استفاده است. اندازه این ماسک در حالت بسته 20 سانتی متراست. پس از باز شدن نیز به حالت برجسته شکل خواهد گرفت. برش های دقیق و حساب شده این محصول استفاده از آن را برای افرادی با ارگونومی چهره متفاوت ممکن نموده است. برش هایی که حساب شده و دقیق است و باعث شده ماسک به حال 3d بر روی صورت قرار گیرد.

این شکل پذیری مناسب به استفاده کننده راحتی بیشتری نسبت به ماسکهای ساده تر می دهد. راحتی خوبی که هم بانوان (چهره های کوچک و متوسط) و هم آقایان (چهره های کمی بزرگتر) از آن بهره مند خواهند شد.
ماسک را در جای خشک و بدون رطوبت نگهدارید
به دلیل ساختار و لایه هایی که در ماسک سه بعدی kf94است، رطوبت باعث می شود که کارایی آن از دست برود. لایه های ملت بلون هنگامی که در معرض رطوبت و خیسی قرار گیرند حالت فیلتر ندارند.

پس باید ماسک سه بعدي kf94 را در جای خشک و بدون رطوبت نگهداری کنید. دمای نگهداری خاصی برای نگهداری این ماسکها نیاز نیست. آنها را در دمای اتاق قرار دهید. تنها نبود رطوبت برای نگهداری آنها کافی است.

جای خشک بهترین جایی است که می توانید ماسک رنگی خودر را نگهداری کنید.

آن ها را در معرض رطوبت و آب قرار ندهید. هر زمان نیاز باشد می توانید یک ماسک از جعبه خارج کنید و استفاده نمایید. ماسکها را همیشه همراه با جعبه در یک جای خشک و بدون رطوبت قرار بدهید.

ماسک رنگی سه بعدی 3D بسته 20 عددی برند دکتر خوشرام برای محافظت صد در صد در برابر آلودگی های بیولوژیکی، ویروس و باکتری ها می‌باشد. این ماسک برای استفاده طولانی مدت استفاده شده و هیچ گونه ایجاد خستگی برای فرد ندارد. این ماسک از 4 لایه ( 3 لایه اسپان، 2لایه ملت بلون ) تشکیل شده است.

به همین دلیل فیلتراسیون بالاتری نسبت به ماسک های دیگر داراست. ماسک سه بعدی 4 لایه KF94 دارای یک لوگو با نام KF94 است. طراحی سه بعدی این ماسک باعث شده بدون تماس با لب ها روی صورت قرار می گیرد و صحبت کردن را راحت تر نموده است.

ماسک سه بعدی kf94 و پنج لایه مدل 3D-KF94 با پوشش کامل صورت و دارای دو لایه ملت بلون بسیار با کیفیت است .

این ماسک باعث کاهش بخار عینک است چرا که به صورت کامل صورت را پوشانده و مانع خارج شدن تنفس و ایجاد بخار روی عینک شما میشود. ماسک های تنفسی سه بعدی دارای فیکسر روی بینی هستند و کاملا روی صورت را خواهد پوشاند.

طراحی پنل زیر چانه ماسک سه بعدی kf94 برای شما امکان تنفس آسان و راحت را فراهم میکند.طراحی خاص این ماسک موجب شده که از ورود هوای آلوده از کناره ها و قسمت بالائی ماسک به دلیل فیت نشدن مناسب روی صورت کاملا جلوگیری گردد .ماسک چهار لایه و پنج لایه سه بعدی اطمینان خاطر را برای شما در مکان های شلوغ با امکان آلودگی بالا فراهم خواهد کرد.

کش های ماسک سه بعدي kf94 به صورت اولتراسونیک به بدنه ماسک چسبیده و بسیار مقاوم هستند.پارچه داخلی ماسک های سه بعدی که روی صورت و جلوی دهان و بینی قرار می گیرد از جنس اسپان باند (گرماژهای 30,40 و 25 )بسیار سبک است و به دلیل عدم استفاده از الیاف شیشه در آن از حسایت، التهاب و خارش های پوستی هنگام استفاده طولانی مدت از ماسک ها جلوگیری مینماید. جهت تهیه انواع ماسک به سایت ملت ماسک بروید.

رسانه های همکار
استفاده از مطالب نیوکالا مگ برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام دیجی‌کالا مگ و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به شرکت نوآوران فن‌آوازه (فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا) تعلق دارد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.